Bedny na zboží


Také jste už někdy pracovali v takovém zaměstnání, kde jste potřebovali také různé speciální věci nebo produkty, aby vaše práce byla také více efektivní? Věřte mi, že takových lidí je opravdu hodně, protože dost lidí ještě před lety mělo zájem o brigády. Prý v posledních letech je o brigády menší zájem. Já si myslím, se asi každý člověk začínal své mládí takovou brigádou, že asi sbíral nějaké ovoce nebo zeleninu a nebo také pracoval ve skladu anebo také kopal brambory, něco jako já. Ale byla to skvělá a hlavně zábavná práce, kde jsme potkala mnoho přátel. Řeknu vám, že já jsem dělala opravdu oboje.

Barevné bedny.

Nikdy nezapomenu na to, jak jsem v patnácti letech kopala brambory a také jsem je potom sklízela. Museli jsme je dávat do pytlů, kdy se potom také všechno dávalo do plastových beden, aby se to potom lépe vozilo. Sice jsme ze začátku prvně mysleli, že to všechno bude jenom v těch látkových pytlích, ale postupem času, když jsme zjišťovali, že se to špatně převáží, tak jsme ještě brambory v tomto pytli dávali do plastových beden, kde se to potom lépe na sobě skládalo a bylo to více pohodlné. A také to ušetřilo spoustu času a také místa. Protože například plastová bedna s víkem jsou více stohovatelné a praktické, protože se dají skládat na sebe a tím pádem ušetříte místo.

praktické bedny.

Já si myslím, že pokud si pořídíte ke své práci také plastové bedny s víkem, tak ušetříte nejenom čas, také si usnadníte práci. Protože když jsem potom pracovala ve skladu, kde se skladovaly hračky a nebo také pošta, tak jsme také používali plastové bedny s víkem, kde jsme právě třídili poštu a do dalších plastových beden s víkem jsme dávali malé hračky, které právě byly pro děti z dětských domovů. Řeknu vám, že taková práce mě opravdu bavila. A jakou brigádu jste jako dospívající dělali vy? Také jste používali pytle nebo plastové bedny s víkem?