Chcete nové ale nemáte peníze?


Na silnicích potkáte sice spoustu nových aut, ale to je vykompenzováno tím, že stáří českého vozového parku se blíží ke dvaceti letům. Někteří lidé si chtějí nechat svoje staré auto dokud jezdí, protože na nové nemají, a někdo si ho nechce nechat, protože nechce moderní auto prošpikované elektronikou. Ne každé staré auto ale musí být ve stavu železného šrotu, naopak přibývá lidí, kteří se o svoje stará auta poctivě starají.

peníze eura

Spousta lidí objevila výhody leasingu, který byl ještě nedávno dostupný jen pro firmy a podnikatele. Leasing je v podstatě pronájem auta na sjednanou dobu. Vyberete si cenově dostupné auto a firma vám jej půjčí. Měsíčně za to, že ho užíváte, budete hradit sjednanou částku. V ní je zahrnuta nejen suma za vypůjčení, ale také povinné i havarijní ručení. Navíc se nemusíte starat ani o platby za servis. Většina lidí si bere https://www.cevak.cz/cs/vodovody/odkud-se-voda-bere nové auto co dva roky, takže jej fakticky nevlastní ale mohou ho užívat po celou dobu. Potom jej vrátí a mohou si vybrat jiné.

klíč k autu

V případě že byste ale chtěli auto do svého osobního vlastnictví, nezbude vám nic jiného než si auto koupit. A pokud na něj nemáte dostatek financí, je ideální koupit si auto na úvěr. V takovém případě si vždy projděte více nabídek, protože se budou lišit nejen měsíční splátkou, ale také konečnou částkou, kterou přeplatíte.

Na trhu je spousta aut, některá jsou nová, některá lehce ojetá a některá by se už prodávat neměla. V tomto případě platí že čím novější auto si pořídíte, tím lépe pro vás. Většina lidí chce nákup auta vyřešit na několik let dopředu, takže jestli chcete aby vám auto vydrželo co nejdéle, je ideální koupit nové nebo zánovní. Vyhněte se autům s nejistou historií a s vysokým nájezdem a raději si kupte auto od ověřeného prodejce, který nabízí nejen nová auta na úvěr, ale i ta zánovní. Stačí pár minut a můžete jet domů novým autem.