Dětské království jako z pohádky

Dětské království jako z pohádky

Každé dítě by si jistě přálo mít stylový a naprosto nejlepší pokojíček pod sluncem. Někdo dává přednost rychlým autům a sporťákům, jiný nade vše miluje moře a piráty a holčičky zase dávají přednost princeznovským palácům. Dnes už je k dostání široký sortiment dětského nábytku, který dovede uspokojit přání každého dítěte. Je však potřeba, aby pokojíček byl nejen pěkný a vkusně zařízený, ale rovněž musí být i praktický. Pokud si nejste jisti rozmístěním nábytku či si netroufnete vybírat pokojíček sami, pak je lepší přenechat návrh dětského pokoje odborníkům. Představte jim vaše požadavky a návrhy na tento prostor, jistě pro vás a vaše děti najdou to správné řešení přesně na míru.

holcici

Co nesmí chybět v žádném dětském pokoji? Určitě vás jako první věc napadne postel. Pohodlná a stylová, která slouží jako bezpečné útočiště po náročném dni. Může být i bunkrem a místem, kam se dítě uchýlí, když se nepřeje být rušeno. Pokud pokojíček obývá více dětí, pak je třeba, aby každé mělo svůj vlastní koutek, své místo. Prostor, kde bude mít klid a samozřejmě také soukromí. Na toto je potřeba hlavně pamatovat. Velmi praktické jsou patrové postele, které mohou mít velmi pěkný design, ale zároveň ušetří hodně místa. Dále určitě nesmíme zapomenout na pracovní stůl.

kluci

Po nástupu do školy zde bude dítě trávit poměrně hodně času při plnění domácích úkolů. Bude potřebovat také šuplíky či poličky na školní věci, popřípadě hračky. A v neposlední řadě budou potřeba skříně, kam se bude ukládat oblečení či další nezbytnosti. Vhodné budou určitě i menší poličky, kde si dítě bude moci vystavit drobné předměty, které chce mít na očích. Mohou to být například sportovní poháry či fotky přátel a rodiny. Určitě každé dítě potěšíte nástěnkou, kam si může dát nejen denní rozvrh, ale například i různé obrázky, vzpomínkové pohledy či medaile.