Nebankovní hypotéka určená spotřebitelům

Úvěry se rozdělují na dva základní typy. Jeden je podnikatelský, čili určen pro podnikatele, kteří peníze z něj vloží do svého podnikání, druhý je tento spotřebitelský, určen pro běžné spotřebitele.
Pod názvem nebankovní hypotéka můžete najít velice výhodný produkt s nízkou úrokovou sazbou.
členitý dům
Tento typ úvěru je vhodný pro lidi, které banka odmítla. Jestliže máte problémy s registry, máte záznam, či máte nízký příjem, pak vás v bance mohou odmítnout. Naštěstí jsou zde úvěry, které vám v životě z nesnází pomohou. Jsou určeny lidem s finančními problémy. Vhodné také pro ty, kteří mají záznam a kvůli tomu nezískají peníze z banky. Peníze se hodí pro běžné účely, pro rekonstrukce domu, bytu, na koupi automobilu, financování dluhů. Zkrátka a dobře na cokoliv, protože se jedná o hotovost bez účelu. Čili peníze můžete použít naprosto na cokoliv, aniž byste museli nějakým způsobem dokládat, na co jste je použili. Dají se s nimi vyplatit dokonce i exekuce či jiné dluhy.
a) Přefinancování nevýhodné půjčky
V našem případě můžete tímto způsobem také přefinancovat staré a nevýhodné půjčky. Pokud již splácíte nějaké půjčky, většinou bývají velice nevýhodné. Tímto způsobem to můžete změnit. Snížíme splátku tak, abyste dokázali splácet. Vhodné je to také v případě, že vám vázne na vaší nemovitosti zástava a vy s ní nemůžete nic jiného dělat.
komínky peněz

Úvěr na míru podle vašich potřeb

Úvěr může být přizpůsobený vašim potřebám. Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti. Záleží samozřejmě na lokalitě nemovitosti a cenu může měnit i spoustu dalších vlastností například bonita. Splácet můžete až po dobu 30 let. Půjčky schvalujeme do 24 hodin. Peníze získáte velice rychle a bez zbytečného papírování.
b) Už žádné registry
Pokud máte problémy s registry, tak na ně zapomeňte. To jsou pořád registry sem, registry tam a pořád se to omývá dokola. Už toho máte tak akorát dost? Není se co divit. Nechejte si zpracovat náš návrh, my žádné registry neřešíme.