Nepřekáží

Objevte nový druh nábytku, který je specifický hlavně tím, že nezabírá žádný prostor, tedy alespoň ne takový, který byste standardně využívali.

Nepřekáží

Dnes je nuceno hodně lidí bydlet na malých prostorách, jelikož je málo bytů, což nejenže znesnadňuje nalézt ten pravý, ale zároveň zvyšuje ceny obytných nemovitostí. Koupit si dnes alespoň menší byt na malém městě většinou znamená mít našetřeno alespoň milion nebo si muset vzít hypotéku. Malé bytové prostory jsou svízelné hlavně v případě, kdy máte velkou rodinu a doma je u vás hlava na hlavě. Není to většinou žádná velká tragédie, ale k dokonalosti to má rovněž také daleko. Řešením může koupě nového nábytku.

Prostor nejen pro oblečení

Ano, zní to trochu bláznivě. Kupovat do malého bytu ještě další nábytek není zrovna chytré, pokud se tedy nejedná o vestavěné skříně na míru. Ty jsou totiž na rozdíl od standardního úložného i normálního nábytku situovány do stěn, kde z logiky nezabírají obytnou plochu.

Jsou pevné

O vestavěných skříních na míru kolují různé pochybné zvěsti, ale takřka všechny jsou nepravdivé. Třeba to, že se vyrábějí z mnohem horších materiálů než standardní nábytek. To je už jen z povahy věci nesmysl, jelikož se jedná vždy o zakázkovou výrobu a zákazník si sám určuje, jak bude výsledný produkt vypadat a z čeho bude vyroben. Výrobci si samozřejmě nedovolí odporovat zákazníkovi, natož se ho pak snažit okrást tím, že záměrně zvolí levnější materiál. Jedná se tedy o kvalitní výrobek, který vydrží stejně dlouho nebo i déle než jakýkoliv jiný nábytek.

Vestavěné skříně jsou efektivnější

O stěny se nezajímejte

Vzhledem k tomu, že se tento druh vestavěných skříní umisťuje do stěn, je vcelku logické, že mají mnozí potenciální zákazníci strach, že zrovna jejich zdi nejsou dostatečně tlusté nebo postrádají správný tvar. Ani jednoho se nemusíte příliš obávat. Většina zdí ve standardních obytných domech je dostatečně pevná i tlustá na to, aby se do nich dal nábytek vtěsnat. A co se týče tvarů, ty nejsou důležité už vůbec. Každý trochu zkušenější výrobce si poradí i s atypickými stěnami.