Skvělý pes do rodiny s dětmi

Chundelatý medvídek, který vás dostane svou vynikající povahou
Jeho vzhled je roztomilý, ale povahu má věrnou a ráznou. Nebojí se zakročit proti komukoliv, kdo vás ohrožuje, přesto je to hravé plemeno, které potřebuje pozornost a dostatek her. Řeč je o psím plemeni akita. Naše chovatelská stanice se chovem akit zabývá dlouhou dobu, a patříme mezi světovou špičku. Naše fenky mívají pravidelně štěňata, a i nyní máme štěňata akita inu na prodej. V současné době máme k dispozici čtyři fenky a dva psy.

akita inu

Proč akitu?
Akita je krásný pes s dobře stavěným tělem, která si získala srdce milionu lidí po celém světě zejména svou povahou. Je sice trošku tvrdohlavá, ale tento povahový rys dokáže vyrovnat tím, že je velmi oddaná své rodině. Ochrání vás za jakékoliv situace, a v případě ohrožení je to velmi tvrdý pes. Oproti tomu se ráda zapojuje do her, takže je i vhodná k malým dětem. To nejlepší na její povaze je fakt, že je velmi inteligentní, veškeré povely se zvládne naučit velmi rychle, a naučené věci nezapomíná. Tím se liší od ostatních psů, se kterými je třeba trénovat povely pravidelně. Její další výhodou je, že je velmi čistotná.

štěně akity

Proč si vybrat štěně z naší stanice?
Protože se chovem akit zabýváme dlouho, pečlivě a aktiv milujeme, dostali jsme se do povědomí světových chovatelů a chovatelských organizací. Chováme pouze japonskou linii, takže u nás máte záruku, že vaše akita bude ta nejlepší, jakou můžete mít. Všichni naši uchování psi jsou ve 100% kondici a mají 100% zdravotní stav. Díky tomu jsou naše štěňata prvotřídní.

Pravidelně se umisťujeme na nejvyšších příčkách mezinárodních soutěží, získali jsme mezinárodní certifikáty, a dokonce se nám podařilo získat titul a certifikát nejdůvěryhodnějšího chovatele akit ve střední Evropě, což je obrovský úspěch. Jestli váháte, jakého psa si pořídit, zařaďte akitu mezi své favority. Jejího výběru rozhodně nebudete litovat.