Chraňte své oči před škodlivým zářením


Jedním z takového druhu světla je například modré světlo neboli modré záření. Ať chceme, nebo ne, ať se nám to líbí, anebo ne, jsme tímto druhem světla obklopeni téměř neustále. Toto modré záření pochází nejenom ze slunce, ale také vychází ze žárovek, zářivek, https://www.novinky.cz/zena/zdravi/162411-falesne-myty-o-negativnich-ucincich-zarivek-nejen-na-nase-oci.html obrazovek počítačů, našich mobilních telefonů, tabletů, ale i obrazovek televizorů. No řekněte, je před takovým množstvím modrého světla úniku? Následkem přílišného vlivu modrého světla na náš organismus jsou pak tyto zdravotní problémy: pálení očí, vysušené oči s, únava očí a také celková únava, bolesti hlavy s tím spojené, pocit vyčerpání, nespavost a mnoho dalších zdravotních problémů.

Notebook

Je to dáno tím, že modré záření velmi silně aktivuje sítnici našich citlivých očí. Dále je známo, že toto modré světlo, tím, že pochází i ze slunce, narušuje produkci melatoninu v našem těle, a to nepříznivě ovlivňuje snadné usínání. Jaké může být řešení a ochrana před tímto všudypřítomným modrým zářením v našem životě? Zcela jednoduché. Nabízíme vám ochranné stylové brýle proti modrému světlu. Tyto brýle, které jsou dostupné ve všech možných tvarech, ale i barvách, vás a vaše oči dokonale ochrání jak venku, při pobytu na slunci, tak u vás v zaměstnání, při práci na počítači.

Žena s brýlemi

Již nebudete pociťovat žádné pálení a svědění očí. Nebudou vás trápit ani žádné bolesti hlavy a únava. Zrovna tak u vás doma si vaše oči konečně odpočinou při sledování oblíbených pořadů v televizi a večer se vám bude mnohem lépe usínat. Jaké další výhody získáte s našimi brýlemi proti modrému světlu? Brýle se stanou vaším každodenním spolehlivým pomocníkem, který vás vždy ochrání před všudypřítomným silným modrým zářením. Stanete se s brýlemi velice atraktivní. Vždyť brýle nejsou jen pomocným, ochranným prostředkem, ale zároveň také vkusným módním doplňkem, který nás po staletí provází.