Naše novinky

Aktuality Hypoteka-bez-registru jsou hodně důležité a je velmi vhodné je sledovat. Aktuality jsou taky skvělé v tom, že vám mohou všechno připomenou, když třeba máte velmi děravou paměť, jako například, já. Ano, já hned na všechno zapomínám. A i když mám svůj kalendář a mám jho neustále u sebe, tak stále a velmi často zapomínám. Myslím, že kdybych měla nějakého připomínáčka, tak bych udělala lépe. Zapomínám i s kalendářem, Bohužel, už to tak mám. Aktuality jsou vlastně úplně všude, a navíc díky aktualitám se taky lidé dozví hodně věcí. Tady jde ale hlavně o kulturu nebo další velmi důležité aktuality. Myslím, že kdyby nebyly aktuality nebo kdyby je nikdo neaktualizoval, tak koho by pak nějaké aktuality zajímaly? Myslím, že nikoho, koho by bavilo číst stále to samé dokola? No mě jistě ne. Já taky používám aktuality. Často si aktualizuji svůj profil na sociální sítí a moc ráda si tam dávám aktuality ze života Mě to moc baví a moje sociální síť je tak trochu odraz mě samé.

Znáte aktuality o cestování?

Vždycky mě to bavilo a baví mě to dodnes. Aktuality vám taky hodně napoví. jak byste se jinak dozvěděli například o novém filmu v kině nebo jak by jste se dozvěděli, že je nová hra v divadle? No, možná si řeknete, že bez tohoto se zrovna obejdete, ale věřte, že jsou lidé, kteří vy se bez toho neobešli a chtějí vidět novinky v kině či divadle. Navíc co říkáte na školku nebo školu?

Zajímat se o aktuality je důležité.

To sjet jistě rád, když učitel nebo ředitel dá nové aktuality ne nástěnku nebo to napíše veřejně na třídní zeď. Myslím, že aktuality jsou velmi důležité, alespoň tedy pro mě. Aktuality já pečlivě sleduji a věřím, že se to velmi vyplácí. Všechno tak znám a vím, kam jít za zábavou. A jaký tedy máte postoj k aktualitám? Jde vám o to všechno vědět dopředu nebo to necháváte všechno osudu? Znám totiž rodinu, která nemá televizi a nekupuje noviny a letáky nechce, takže nevím, odkud třeba oni berou aktuality. Asi to všechno nechávají na osudu a nechtějí nic vědět dopředu. No, někdy se to i vyplatí.