Dítě na oslavu ve skákacím centru nezapomene

Možná vám vaše dítě nedalo přesné instrukce k tomu, jak by měla jeho oslava narozenin probíhat, ale v jednom ohledu u má jasno – nesmí na ní být nuda a musí se jí zúčastnit mnoho dětí.
Jestli ovšem propadáte panice, protože víte, jak těžké je zabavit velkou skupinu dětí na delší dobu a tak, aby odcházely s velkým zážitkem a nanejvýš spokojené, neváhejte se obrátit na místo, jakým je JumpPark.kluk na trampolíně.jpg

Oslava mimo domov má vždy úspěch

Většina kamarádů vašeho dítěte už prostředí u vás doma zná. Abyste však nejen jim, ale především vašemu dítěti zorganizovali jeho velký den v jiném prostředí, musíte vybrat takové místo, které vám a všem ratolestem nabídne mnoho možností k tomu – dovádět více než u vás doma a neomezeně.
A co je rovněž důležité – i bezpečně!
Oslava narozenin Praha JumpPark bude mít úspěch i u vás. Děti skákání zbožňují a zcela jistě neodolají možnosti – mít kolem sebe neomezené množství trampolín, různých atrakcí a kamarádů, se kterými si můžou všechnu radost užít naplno.

Přineste si vlastní narozeninový dort

V trampolínovém parku vás nemine i zóna, která nabízí posezení, nabídku občerstvení (sladké a slané pochutiny) a pití (teplé a studené nápoje), které potěší zejména děti, ale i možnost vychutnat si v ní váš vlastní narozeninový dort, který si přinesete.
Dopřát vašemu dítěti můžete i přípitek s dětským šampaňským, které si v tomto parku můžete zakoupit.dort k narozeninám.jpg

I skákání může být zábavnější

Děti budou z velkého množství trampolín jistě nadšené, ale to není všechno, co jim můžete nabídnout. Kromě volného stylu můžete dětem objednat i služby zkušeného trenéra, který jich naučí různé triky a tím pádem bude pro nich skákání ještě zábavnější.
Pokud budete mít zájem a budete plánovat větší párty s velkou účastí dětí, trenér vám může být pravou rukou a stát se šikovným pomocníkem při organizování veškerých detailů.