Šoková terapie bazénové vodě prospívá


Vlastnit zahradní bazén je nepochybně něco, čím se chcete pouze chlubit. Nezáleží ani na tom, jak je velký, protože spokojené okamžiky plné pohody vám u vody přinese v průběhu celé letní sezóny. Abyste z něho ovšem měli radost, je potřeba udržovat jeho vodu v perfektním stavu.
Měla by podléhat čistotě, čiré barvě a zdravotní nezávadnosti.
Právě proto jí čas od času dopřejte i šokovou terapii s přípravkem Chlor shock techneco.eu, který se postará o rychlé a dočasné navýšení chlorových složek ve vodě, která ho má nedostatek a díky tomu ztrácí na své kvalitě.dům s bazénem

Druhy, ze kterých můžete vybírat

Chlor shock nalezete ve 2 podobách. V kapalné formě je pro mnoho lidí praktičtější z hlediska jeho aplikace, kdy se v okamžiku ve vodě rozpustí a začne účinkovat. Stejně silný účinek vám však poskytne i ten granulovaný, protože ho v oddělené nádobě smícháte s pitnou vodou a pouze nalijete do vaší bazénové vody.

Jak zjistit, kdy je nutné ho použít?

Tento přípravek je nutné použít v okamžiku, kdy se stav vaší vody začne zhoršovat a měnit svůj vzhled.Pokud není už od pohledu čirá a zářivá, je možné, že se v ní nachází malá koncentrace chloru. To, zda je to pravda zjistíte jednoduše, a to pomocí testeru Cl, který rovněž nalezete v mnoha variantách.
Pokud se jeho optimální hodnota vymyká z rozmezí, kdy by měla být v rovnováze, je čas použít chlor shock a zaútočit na ní navýšením koncentrace aktivního chloru.bazénová voda

Rychlá a okamžitá záchrana bazénové vody

Aby se stav vaší bazénové vody nezačal měnit ve vaší noční můru, kdy nebudete vědět, jaké přípravky do ní aplikovat, zpozorněte v okamžiku, kdy ve vás nebude vyvolávat pocit naprosté čistoty. Pokud se v ní nebude nacházet chlor, jeho koncentraci okamžitě navýšíte pomocí tohoto správného přípravku. Pro trvalé navýšení chlorových složek můžete ovšem použít i Chlor šok, který obsahuje aktivně vázaný chlor a účinkuje dlouhodobě.