Jsme instalatéři. Pohotoví instalatéři

Přesně tak. Porucha si dobu nevybírá. Anebo možná ano. Objeví se vždy, když se vám to nejméně hodí. Může prasknout pancéřová, přívodní hadička. Což je mimochode velice častým důvodem vytopení celých domů. Nebo začne kapat kohoutek. Kapání kohoutku se můžete pokusit zaspat. U té hadičky ale musíte bezpodmínečně minimálně uzavřít ventil, tzv. roháček, který je před hadičkou, v horším případě celý přívod vody do bytu.

opraváři instalatéři

Jinak vám voda poteče plným proudem do bytu, a to je situace, kterou opravdu nechcete. Pokud v bytě žije zručný kutil, se situací si poradí. Alespoň do doby, než přijede odborník a hadičku či jinou porouchanou věc opraví. V jiném případě musíte volat naši pohotovost. Instalatéři pohotovost Kanalizace-instalateri.cz. Službami instalatérské pohotovosti se zabývá naše společnost. Kdykoliv po dobu 24 hodin jsme k dispozici a naši pracovníci jsou neustále připraveni na výjezd k haváriím. Řešíme veškeré havárie spojené s vodou. Ať již havárie domácích rozvodů vody, kdy nejčastějšími poruchami jsou právě hadičky a ventily v blízkosti vodovodních baterií, případně u WC.

instalatéři pohotovost

Řešíme rovněž veškeré problémy s odpady. Opravujeme trubky, čistíme odpady. Naše zásahová vozidla s pracovníky jsou vybavena veškerým potřebným nářadím nutným k opravám a také vybavením pro výměnu standardního instalatérského zařízení v domech a bytech. Kromě havárií naše firma řeší veškeré práce s vodou ve vašich bytech. Montujeme vodovodní baterie, wc, umyvadla, sprchové kouty. Zapojíme vám pračky, myčky nádobí i třeba bojlery. Opravujeme kompletní rozvody vody, odpady včetně odpadů wc, vodovodní baterie bojlerů. Kromě oprav týkající se všeho, co souvisí s vodou, nabízíme i plynařské práce. Všechny naše práce vykonáváme v krátkých termínech a za nízké ceny. Můžete se spolehnout na velice kvalitní zákaznický servis. A samozřejmě na okamžitou pomoc v rámci naší havarijní služby.