Volné šaty, které jsou skvělé do horkých letních dnů

Také se již v těchto studených, zimních dnech vidíte někde v teple u moře, oblečená do dlouhých, letních, pohodlných a prodyšných šatů, se sandálkami, či žabkami na nohách, se slunečními brýlemi na očích, šmrncovním kloboukem na hlavě a drinkem v ruce? Cítíte už na sobě ty příjemně teplé sluneční paprsky, které pomalu prohřívají vaše celé tělo a způsobují hnědý odstín vaší pleti? Ano, jak skvělé by to bylo mít teď kouzelný proutek, kterým bychom zamávali a ihned se přemístili, do nějakého takového teplého a exotického místa. Jestliže vám to však vaše současná situace nedovolí, nezoufejte a pojďte si alespoň tu letní radost udělat předem, a to u nás na našem e-shopu mlada-moda.cz, kde nabízíme opravdu široký výběr právě letních volných šatů Mlada-moda.

léto

Naším nejvíce prodávaným kouskem jsou šaty s odhalenými rameny a krajkou ve všech možných pastelových barvách. Naše milé zákazničky je nejraději oblékají právě v létě, ať už do města na zmrzlinu, nebo právě si je berou s sebou k moři na dovolenou, kde s nimi dělají opravdu velkou parádu. U pastelových barev je velká výhoda, kterou je to, že právě tyto tóny sluší jak blondýnkám, tak brunetkám a se snědou, opálenou pokožkou v nich opravdu zazáříte.

bílé zavinovací šaty

Jestliže jste fanynka zavinovacích šatů, tak vám uděláme celkem velkou radost, protože v naší nabídce máme také právě puntíkované zavinovací šaty Josephine s vázáním v pase, které působí vzdušným dojmem a žádný člověk, který vás spatří, tak ho to nezanechá chladným.

Tyto šatičky Josephine nabízíme ve dvou barevných variantách a tou je sytě růžová a poté klasická bílá. Nejlepší na tom všem je to, že jsou vyrobené ze 100 % viskózy, takže jsou opravdu velmi pohodlné a velmi příjemné vaší pokožce. Co je však důležité dodat je to, že jsou spíše pro ženy menšího vzrůstu. Modelka, na které jsou tyto šaty nafoceny, měří 162 cm.