Když muž přestává být mužem


Když muž pozbývá své mužné síly, jednoznačně tím trpí. A to navzdory tomu, že to vlastně samo o sobě nebolí, a zabolí-li to, pak jedině tak pomyslně u srdce. O tom, proč je tomu tak, se rozepisovat netřeba – chlapi to pochopí sami o sobě a nic jim vysvětlovat netřeba, a ženy to prostě nepochopí, protože to pochopit ani nemohou, postrádaje těch pár centimetrů, jež muži mívají ve srovnání s nimi navíc.
platíčka léků

Muži se po potenci, jíž pozbývá, stýská. A to přinejmenším. Postrádá ji, pokud mu tato ubývá, a ještě více ve chvíli, kdy už je jí záhodno dát vale. A má pro svou trudomyslnost nejeden důvod.
1. Pozbývá ono potěšení, jež ho provázelo po dlouhá léta života.
2. Ztrácí možnost vytahovat se svými milostnými úspěchy před kamarády; samozřejmě za předpokladu, že neumí dostatečně dobře lhát.
3. Nemá už pro něj smysl běhat za děvčaty, a pokud za nimi stále běhá, pak si musí dávat pozor, aby je náhodou nedohnal, protože by z toho byla leda tak ostuda.
4. A nejhorší je, pokud mu pak tento jeho nedostatek neustále zdůrazňuje jeho drahá polovička. Přičemž je lhostejno, volí-li tato ironický nebo urážlivý tón nebo vyhrožuje-li, že nepochlapí-li se ten její, najde si milence, který za něj splní ‚manželské povinnosti‘, nebo se rovnou nechá rozvést.
bílé pilulky

Co jenom by takový muž dal za !Co jenom by dal za to, kdyby byl jeho milostný život jako zamlada, kdyby jim to doma v posteli klapalo!
A byť se zázraky nedějí, vlastně si takový muž stále ještě nemusí zoufat, stále ještě tu pro něj nějaká ta naděje je. Protože ne vždy jsou problémy s erekcí neodstranitelné. Pokud za ně může kupříkladu stres, únava, nervozita či nevhodný životný styl, dá se s tím něco dělat právě v tom ohledu, že se maximálně zredukuje to, co tu škodí. Případně lze i navštívit psychologa, což může v dlouhodobějším horizontu pomoci též.
Anebo si člověk může pořídit nějaký ten prostředek podporující sexuální výkonnost. Třeba Kamagru, jež je schopna zařídit, aby všechno fungovalo tak, jak má.
Kamagra přemůže problémy s erekcí raz dvaa muž, který může, je rázem zase mužem. Je spokojený on, spokojená je i jeho partnerka. A co si přát více, že?