Kočárek, který vyjede kamkoliv

Je to tady – čekáte miminko, a určitě vám blesklo hlavou že budete muset zařídit spoustu věcí. Jednou z nejdůležitější věcí pro miminko, ale i pro rodiče, je nákup kočárku. Na trhu je jich dnes obrovské množství, a v široké nabídce najdete jak počáteční kočárky s hlubokou korbou, tak sportovní kočárky, dvojkombinace, trojkombinace, zkrátka najdete všechny možné druhy kočárků, na které si jen vzpomenete. A možná jste doteď ani netušili, že jich takové množství existuje.

dva kočárky

Jak vybrat nejlepší kočárek?
I když jste v prvotní euforii a odevšad se na vás valí vystajlované fotky dokonalých výbaviček a pokojíčků, je třeba zachovat si klidnou hlavu, a nejprve se zamyslet, na co všechno budete kočárek potřebovat. Výběr vhodného kočárku, aby vyhovoval miminku i rodičům, není jednoduchý, a neměl by se v žádném případě uspěchat, protože kočárek bude na dlouhé měsíce až roky váš každodenní kamarád.

Vždy je nejprve vyřešit, kam s kočárkem budete chodit. Mnoho rodičů s kočárkem nemá v plánu opustit městské chodníky, ale řada z nich plánuje výlety a pobyty na chalupě, kde není úplně ideální terén pro městské kočárky. Proto řada rodičů volí terénní kočárek, který vyjede i nezpevněnou cestu.

U nás najdete kočárky do města i do lesa, které vás určitě nezradí. Máme kočárky jen s hlubokou korbou, dvojkombinace, trojkombinace i samostatné autosedačky. Najdete u nás velmi známé výrobce, jakou je třeba

  • Junama
  • Camarelo
  • Riko
  • Dorjan

dětský kočárek

Všechny kočárky z našeho sortimentu jsou pro miminka bezpečné, a nabízí jim potřebný komfort k jízdě v létě i v zimě. Každý kus si můžete detailně prohlédnout včetně kompletního popisu, kde najdete veškeré informace o vybraném modelu. Ceny za kočárky jsou velmi přijatelné, a díky tomu si u nás vybere kočárek opravdu každý rodič. Potřebujete si kočárek vyzkoušet osobně? Navštivte nás, rádi se vám budeme věnovat.