Nemusíme se nikam hnát

A o tom to je, nemusí to být nic aktivního, nemusíme se za ničím hnát, nebo se snažit zapomenout na okolní svět ve výru hlučné hudby a tančit do vyčerpání, lít do sebe alkohol, dokud nezapomeneme a dělat prostě všechno možné, abychom se za každou cenu bavili. Je to jen klam, po víkendu stejně přijde pracovní den a sen prohýřených nocí zmizí.
Zábava má mnoho účelů, my se však omezujeme více méně na jediný, a to je zapomenout.

Zapomenout, že musíme a nemůžeme jinak.
Zábavu si každý představuje jinak a možná i proto je to zábava, takže co takhle si jen tak poležet na trávě a koukat na mraky, jenom si tak ležet. Nic nedělat o ničem nepřemýšlet. Mraky si plynou a nikoho neobtěžují, mají různé tvary a v létě vrhají příjemný stín. Vy odpočíváte a přitom si čistíte hlavu od zbytečností.

Každá zábava by Vás měla uklidnit a potěšit.
Kreslení je také fajn, sednete si k papíru, plátnu, nebo čemukoli jinému včetně hladiny čaje a vypouštíte všechno, co se Vám stalo prostřednictvím tahu štětce, nebo pera a ono se to vepíše do popisované plochy. Odejde to z Vás, vezme to kousek všeho každodenního stresu a Vy se uklidníte. Možná začnete kreslit častěji, možná Vás to chytne a nebudete moci přestat, prostě jednou za čas něco nakreslíte, začnete dávat své kresby rodině, známým a kamarádům.

Časem se něco takového může stát nepostradatelné.
Klidné aktivity jsou možná také potřeba pro to, abychom se cítili dobře, jelikož nás dobíjí zase trošku jiným způsobem. Koncert nám zvedne adrenalin, ale procházka zase pěkně uklidní rozjitřené nervy.
Lékem, který nás vrátí do pohody, může být cokoli,
–          víra v bílé jogurty
–          adrenalinový zážitek
–          snídaně v trávě
–          A cokoli jiného!!

Je toho kolem nás tolik, že ani nemusíme hledat a ono se něco najde. Všichni se ženou za zdravím prostřednictvím zdravé stravy a vyváženého životního stylu, ale toho se dá dosáhnout i přirozeně prostě tím, že děláte to, na co máte zrovna chuť.