Víme, že nabízíme to nejlepší

Pojďte si prohlédnout, co vám může nabídnout mobilní dům celoroční. Vnitřní vybavení je naprosto srovnatelné s klasickou zděnou stavbou. Na druhou stranu nejste omezeni nutností stavebního povolení a nastěhovat se můžete vlastně okamžitě.

Naše nabídka zahrnuje malé modely pro skromné rodiny nebo páry, ale i luxusní modely, ve kterých se dá pohodlně bydlet po celý rok. Je tomu přizpůsobena jejich konstrukce i vnitřní vybavení. Výběr je pouze na vás, pokud se nám svěříte, k jakým účelům plánujete svůj nový mobilní dům využívat, dokážeme vám lépe poradit. Pokud to pro vás bude pouze letní chata, zcela jistě se obejdete bez zateplení. http://www.zatepleni-kwaczek.cz/ Pokud ho však budete chtít využít k celoroční rekreaci, je potřeba tomu některé detaily přizpůsobit.

dosažitelné bydlení

Kromě skladových modelů vám rádi zajistíme přehled modelů dostupných od našich zahraničních partnerů. A pokud máte velmi konkrétní představu, co byste si přáli, jsme schopní vám vytvořit model na míru.

Jaké jsou základní výhody mobilních domů? Nepotřebujete na stavební povolení, na vyhlédnutý pozemek je jednoduše přivezete, ukotvíte a připojíte. U menších nebo starších modelů je nezanedbatelná i nižší cena, než kdybyste pořizovali skutečnou zděnou chatu. U celoročně obyvatelných modelů je cena srovnatelná s klasickou nemovitostí. Pokud si nechcete stavět vlastní chatu, u našich modelů máte jistotu, že jste jejich první obyvatelé a nečeká vás uvnitř žádné nemilé překvapení. A samozřejmě si všechny modely můžete osobně prohlédnout na jednom místě, nestrávíte tak několik víkendů cestováním a prohlídkami.

finanční puzzle

Samozřejmostí je pro nás zajištění kompletního servisu, tedy přepravy domu, přípravy pozemku, ukotvení a následné připojení k rozvodným sítím. A v případě jakýchkoliv dotazů nebo potíží jsme pro vás k zastižení na telefonu a připraveni vám pomoci.