Kdo půjčí podnikateli?

Když podnikateli jeho živnost vynáší, může mu každý závidět. Tento si ve svém podniku může dělat prakticky cokoliv, co se mu jenom zlíbí, může si vzít ze zisku tolik peněz, kolik jenom chce a naložit s nimi podle vlastního uvážení, může si chodit do práce, kdy se mu jenom zlíbí… Prostě je tu spousta důvodů k závisti.

Jenže takové dobré časy nemusí panovat věčně. Někdy se prostě také něco nepodaří, nastanou nějaké komplikace a pak rázem takovému podnikateli není věru co závidět. Protože nejen není bohatý, ale nemá zaručený ani tabulkový plat, jaký je poskytován nějakým obyčejným zaměstnancům. A nejednou dokonce hrozí, že takový podnikatel skončí na dlažbě s hromadou dluhů na krku.

bankovky eura

A proto by měl každý podnikatel počítat i s tím, že to prostě někdy nevyjde. A měl by mít představu o tom, jak vzniklé problémy vyřeší. Tedy měl by mimo jiné vědět, na koho se lze v nesnázích obrátit se žádostí o půjčku. Protože jakkoliv by se podle reklam mohlo zdát, že se u nás nabízí všelijakých půjček dost a dost, nemá nejednou podnikatel v nesnázích vůbec na výběr. Půjčky by se sice našly, ale ne pro někoho takového. Ne pro někoho, kdo vězí až po uši v problémech, kdo má jenom zoufale nízké příjmy, špatně vypadající daňové přiznání, záznamy v registrech dlužníků, exekuce na krku a podobně.

finanční injekce

Někoho takového v bance odmítnou jako nedůvěryhodného. Ovšem přesto není nic ztraceno. I takovému hodně problematickému žadateli z řad soukromých podnikatelů pomůže nebankovní hypotéka bez registru Nebankovní hypotéky.

U tohoto nebankovního produktu jde totiž především o to, aby měl zájemce o půjčení si aspoň na ty nejnižší splátky a aby se zaručil za půjčené finanční prostředky zástavou nemovitosti. A je-li toto splněno, půjčí tu každému, kdo není beznadějně předlužen. A to za podmínek, o jakých si leckdo může nechat leda tak zdát.