Naordinujte si jarní očistu

Chtěli byste se po dlouhé zimě pořádně pročistit, zaktivovat svůj metabolismus a zbavit tělo škodlivých toxinů, které se tam nahromadili? Vyzkoušejte detox pomocí neera sirupu. Jedná se o sirup, který spolu v kombinaci s pár dalšími suroviny dokáže navodit ve vašem těle naprostý restart. Dojde k maximálnímu očištění se, zbavení toxinů a zlepšení stavu jater, trávicího ústrojí, ledvin, ale i kůže.zelené smoothie a zelenina

Sirup v kombinaci s citronem a pepřem
Během očisty budete konzumovat pouze neera sirup, čistou vodu, kajenský pepř a citron. Proč zrovna tyto suroviny? Jaké benefity vám jejich konzumace přinese, a proč jsou právě tyto potraviny a produkty vhodné na celotělovou očistu?

  • Neera sirup – je vyroben z kvalitního javorového sirupu a z mízy palmy arenga, která roste v jižní Asii. Javorový sirup se postará o dodávku potřebné energie v podobě jednoduchých cukrů, a míza z palmy vám naopak poskytne nezbytné minerální látky.
  • Citron – obsahuje vysoké množství vitamínu C, což je významný antioxidant, který se podílí na vychytávání volných radikálů. Kromě toho má citrón schopnost alkalizovat.
  • Kajenský pepř – pepř má schopnost pořádně nakopnout váš metabolismus, kromě toho podpoří a urychlí váš krevní oběh.
  • Čistá pitná voda – je naprostým základem každé očistné kúry. Dodržujte proto poctivě pitný režim, jenom m tak bude mít očista ten správný výsledek.

červené a růžové nápoje
I třídenní detox má význam
Jak dlouho je vhodné detox dodržovat? Zcela ideální je sedm až deset dní. Je však zcela pochopitelné, že se dost možná obáváte, že nezvládnete tolik dní postit a nepřijímat pevnou stravu. Pokud se jedná o vaši první zkušenost s detoxem, určitě není potřeba být natolik striktní a hnát to do extrémů. Mnohem lepší bude, pokud si to vyzkoušíte třeba na tři dny. I taková očista má význam a je pro vaše zdraví přínosná. Čím déle vydržíte, tím lépe, avšak i tři dny jsou pro vaše tělo perfektní.